HAKKIMIZDA

Birçok şey kararların sonucudur; ama daha büyük sonuçlar, kararlılığın ürünüdür.

Küçük bir sermayenin büyük hedefleri ile 1985’te kurulan Atempo bugün zamanın ihtiyaçlarını sektörün gereksinimlerini karşılama konusunda güçlü bir refleks ile yoluna devam etmekte, ses, ışık ve zayıf akım sistemleri alanında profesyonel hizmetin garantisi olmaktadır. Yenilikçi bir anlayışla hareket ederek, elektronik sistemler ve temsil ettiği markalar ile sürekli büyüyen Atempo, değişen ve çeşitlenen talepler doğrultusunda faaliyet alanını sürekli genişletmektedir. Bugün Türkiye’nin her yerinden gelen son kullanıcı ve bayii taleplerini yanıtlamak üzere proje tasarım ve teknik servis hizmeti sunan Atempo Şirketler Grubu; Ankara Merkez Ofis, Antalya ve İstanbul olmak üzere üç bölge ofisinde proje tasarımı ve aktif satış ekibinden oluşan 145’i aşkın personeli ile hizmet vermektedir.


Gücümüze Güç Katıyoruz Çünkü Her Geçen Gün Büyüyoruz

Tecrübe ve bilgi birikimi ile Atempo Şirket Grubu, hizmet ağını her geçen gün genişletmekte; Türkmenistan, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetleri’nde bulunan ofisleri ile Proje tasarımı, satış ve teknik servis hizmetleri vermekte; Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Kazakistan, Çeçenistan, Rusya, Ukrayna, Ürdün, Irak, Sudan, Filistin, Kosova, Romanya, Hollanda ve daha birçok ülkede proje tasarım ve üretiminden bulunmaktadır.


Her an Bizimle Tanışabilirsiniz

Türkiye’de gerçekleştirilen ses ve ışık fuarlarına aktif katılım gösteren Atempo Şirketler Grubu, siz son kullanıcı ve bayileri distribütörü olduğu markalar ile tanıştırabilir, gerekli eğitim olanaklarını sağlayarak bilgi ve tecrübesini sizinle buluşturabilir. Küresel farkındalığı ile Atempo, yurt içindeki fuarlara gerçekleştirdiği katılımının yanı sıra ses ve görüntü sistemleri sektörünü ilgilendiren yurtdışı fuarlarında da yer katılmakta, her yeni deneyimi tecrübesine dahil ederek birikimini zenginleştirmektedir.


Kendimize Güveniyoruz; Çünkü Biz İşimizi Biliyoruz

Satış ve mühendislik kadrolarında bulunan tüm personelimiz gerek proje mahallinde gerekse yurtdışı firmalardan gelen uzmanların katılımı ile düzenli olarak gerçekleştirilen eğitimlerden geçmekte; gerekli hallerde siz son kullanıcı ve bayilere de ürünlere yönelik eğitim hizmetleri sunmaktadır.


Atempo, Kurulduğu Günden Bugüne Hizmet Ağından Erişim ve Eğitime, Ürün Gamından Satış Sonrası Hizmete Kadar Her Adımını Özenle Atmaya Devam Etmektedir.
 • Yeni distribütorlüğümüzü açıklıyoruz!

  Dünya’nın lider mikrofon üreticisi Shure artık Atempo bünyesinde Türkiye pazarına açılıyor!


  Yeni bir sayfa…

   


  Atempo ve Türkiye pazarı için yeni bir dönem başlıyor.

  Shure markasının tüm ürün yelpazesi artık Atempo hizmet ve bilgi kalitesiyle Türkiye pazarıyla buluşuyor!...

   


  Tüm ürün yelpazesini barındıran stoklarımız, eğitimleri tamamlanmış kadrolarımızla sizlere hizmete bugün itibariyle başlıyoruz.

   

  Milat niteliğindeki bugünde Shure markasını sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

   

  Ülkemize ve sektörümüze hayırlı olsun.

   

  Atempo Şirketler Grubu
  Shure Tek Yetkili Türkiye Distribütörü

  Shure Teknik Servis

  http://www.atempo.com.tr/

  http://www.shure.com/

   

   

TEKLİF İSTEYİN


Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin

_ _ _ _ _ _ _ _

Made by Busy İstanbul