ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Bosch Bosch ile güvendesiniz. Bosch Güvenlik Sistemleri, akıllı işlevler sunan ve taleplerinize göre şekillenen modüler konseptleriyle güvenlik, emniyet ve haberleşme için sizlere geniş yelpazede yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler, çözümler ve servisler sunar. Bosch Güvenlik Sistemleri’nin ürün yelpazesinde tamamı kullanıcının genel maliyetini en aza indirgemek için tasarlanmış en son teknolojiye sahip IP çözümler ile video kamera sistemleri, access kontrol sistemleri, intrüzyon algılama sistemleri, yangın algılama ve tahliye Sistemleri, güvenlik yönetim sistemleri, genel anons ve konferans sistemleri ile birlikte profesyonel ses sistemleri yer almaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

D&B Audiotechnik İsminden de anlaşılabileceği gibi d&b audiotechnik sadece bir hoparlör markası değildir. Ya da sadece hoparlör, amfi, aksesuar ve yazılım gibi bir takım bileşenlerin bir araya gelmesi de değildir. d&b audiotechnik, kurulduğu günden bu yana sadece parçaların bir araya gelmesinden çok daha fazlası olacak olan bir ses sistemi; her bir parçanın sistemdeki yerini tam doldurduğu bir bütünlük oluşturma prensibini benimsemiştir. Dünya genelince pazar lideri olarak bilinen d&b audiotechnik, profesyonel ses sistemleri için teknoloji, kalite ve teknik destek konularında global standartların belirleyicisi olmuştur. d&b audiotechnik, yüksek kalite konuşma ve müzik yayını veya açık alanlardaki ses sistemlerinin hoparlör ve elektronik sistemler üreticisi olarak elektroakustik alanında uluslar arası arenada faaliyet göstermektedir. d&b, teknolojik yenilikler, sistem entegrasyon prensipleri, kalite ve servis standartlarından dolayı pazarın önde gelen şirketlerinden biri olarak kabul edilir. d&b hoparlörler, dünya genelinde müzikallerde, konser salonlarında, tiyatrolarda, opera salonlarında ve büyük stadyumlardan küçük konferans salonlarına kadar kiralama ve kurulum pazarlarının her noktasında kullanılmaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

SHURE Shure Teknik Servis
Websitesine gidebilirsiniz

Electrovoice Electro-Voice, 85 yılı aşkın bir süredir sanatçının gücüne güç katan, ses profesyonellerinin beklentilerinin ötesine geçen ve seyirci deneyimini başka bir boyuta taşıyan lider ses sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Electro-Voice, dünya genelinde her kesimin güvenini kazanmış, ses endüstrisinde öncü bir markadır. Performans, güvenilirlik ve değerin nesiller boyu süregelen profesyonellik ile harmanlanması, Electro-Voice efsanesinin bugünlere ulaşmasına öncülük etmiştir. Electro-Voice, ses bilimine olan benzersiz tutkusuyla daima rakipsiz deneyimler yaratmanın yenilikçi yollarına odaklanmaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

ALLEN&HEATH Allen & Heath – Birinci Sınıf Mixing Allen & Heath; canlı ses, sabit montaj, DJ, broadcast ve kayıt stüdyoları için mikser konsolları tasarımı ve üretimi konusunda sektörün öncü firmalarındandır.
Websitesine gidebilirsiniz

Xilica AĞA BAĞLI SES VE KONTROL ÇÖZÜMLERI
Websitesine gidebilirsiniz

Nova Craaft Audio GmbH çatısı altındaki Nova (Novacoustic); üst düzey hoparlörler, ses sistemleri, güç amfileri ve dijital hoparlör yönetim sistemleri sunmaktadır. Şirket bünyesindeki mühendisler, 30 yılı aşkın tecrübeleriyle müzik endüstrisi, sinema ve profesyonel ses pazarları için üstün performanslı ürünler geliştirmektedir. BMS, B&C, BEYMA, 18-SOUND ve FAITAL’ın yüksek performanslı bileşenleriyle birlikte Almanya’daki kendi bünyesinde ürettiği bileşenleri de kullanan NOVA; yeniliği, modern teknolojileri ve sıra dışı fiyat/performans oranını temsil etmektedir.
Websitesine gidebilirsiniz

TOA TOA, yüksek kalite ses, iletişim ve güvenlik sistemleri ile karmaşık ve üst düzey taleplere çözümler sunmaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

Robe Merkezi Çek Cumhuriyeti’nde bulunan Robe lighting, mimari ve temalı ortam endüstrileri, profesyonel eğlence & dinlence için yenilikçi yüksek kalite hareketli ışık ve dijital aydınlatma ürünleri üretmektedir. Robe, şu an tüm sektörlerde aktiftir ve Robe ürünleri sahnelerde, konser salonlarında ve TV stüdyolarında veya dünya genelinde binaları ve diğer yapıları aydınlatırken bulunabilir.
Websitesine gidebilirsiniz

Sony Sony marka kamera ve ekipmanlarla canlı yayın ve prodüksiyon alanlarında güvenilir ve ileri teknoloji çözümler.

VIVITEK

DELTA

Pan Acoustics Pan Acoustics, 2002 yılından bu yana hoparlör sistemleri ve ses aktarımı için yaratıcı dijital çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir. Pan Acoustics; “teknoloji, tasarım ve verimliliği müşteri menfaatleri ile birleştirmek” düşüncesiyle yoluna devam etmektedir. Firmanın en büyük önceliği, hoparlörlerin doğal ve kaliteli ses vermesini sağlamaktır. Firma, bu sorumluluğu yerine getirmek için tüm ürünlerini Wolfenbüttel’de geliştirmekte ve üretmektedir. Tüm Pan Acoustics ürünleri, Almanya’da üretilmektedir!
Websitesine gidebilirsiniz

Cue CUE, geniş bir yelpazede sunduğu yazılım ve donanım çözümleri ile; IP tabanlı entegrasyon sistemlerinde en üst seviyede esneklik, kullanım kolaylığı ve güvenlik imkanı tanır.
Websitesine gidebilirsiniz

ABB

ETC Sahne aydınlatma ve kontrol sistemlerinde sektör lideri olan ETC markasının, kurulduğu 1975 yılından bugüne biriktirmiş olduğu tecrübe ve know-how sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki tiyatrolar, sahne sanatları merkezleri, televizyon stüdyoları, müzeler ve daha pek çok mimari alanda imzası bulunmaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

Dynacord İleri seviye yenilik, daimi kalite, benzersiz kullanıcı dostluğu, efsanevi güvenilirlik ve hiçbir zaman değer kaybı yaşamaması gibi özellikler, 60 yılı aşkın süredir profesyonel ses ekipmanlarında en yenilikçi ve en başarılı üreticilerden biri olan Dynacord’u tarif etmektedir. Bu marka, 2006 yılının Eylül ayından bu yana Bosch Güvenlik Teknolojileri çatısı altında faaliyet göstermektedir.
Websitesine gidebilirsiniz

Roland Systems Group Roland Şirketler Grubu’nun bir üyesi olan Roland Systems Group, performans ve sistem tasarımında mükemmellik isteyen ses ve görüntü profesyonellerine hizmet vermektedir. Şirket, iş akışını geliştirmek ve yaratıcı imkânları maksimize etmek için çabalamaktadır. Roland Systems Group’un dijital teknolojileri, dağıtılmış ortam, uzaktan görüntüleme ve entegre network sistemleri ticari ses teknolojilerinin çehresini değiştirecektir. Roland Systems Solutions, Roland Şirketler Grubu’nun teknoloji, deneyimi ve yaratıcılığını temel alarak uygulamalara ve özel isteklere göre şekillenen ticari ses ürünlerinin gelişimine önderlik etmektedir. Roland Systems Group’un video ürünleri, video uygulamalarının birçok türü için en iyi çözümleri sunmaktadır. Roland Systems Group; prodüksiyon, performans, mikseleme, signage ve birçok diğer uygulama için kullanımı kolay ve düşük bütçeli çözümler sunmaktadır.
Websitesine gidebilirsiniz

AMPETRONIC

LIANTRONICS

Telos Telos Alliance , bünyesinde barındırdığı Telos, Omnia ve Axia markaları ile, tüm dünyadaki radyo ve TV yayıncıları tarafından seslerini en iyi şekilde duyurmalarını sağlayacak marka olarak görülmektedir.

Omnia Telos Alliance , bünyesinde barındırdığı Telos, Omnia ve Axia markaları ile, tüm dünyadaki radyo ve TV yayıncıları tarafından seslerini en iyi şekilde duyurmalarını sağlayacak marka olarak görülmektedir.

Axia Telos Alliance , bünyesinde barındırdığı Telos, Omnia ve Axia markaları ile, tüm dünyadaki radyo ve TV yayıncıları tarafından seslerini en iyi şekilde duyurmalarını sağlayacak marka olarak görülmektedir.

RTS TV prodüksiyonları ve iletişim sistemleri çözümlerinde 1975’den bugüne hizmet veren RTS markası, 2006 yılında gerçekleştirilen Bosch Security Systems, Inc. bünyesine katılımı ile, en üst seviyede kalite standartlarında ürün tedariği sağlamaktadır.

Gabriel

Barco Global teknoloji firması Barco; eğlence & kurumsal çözümler, sağlık sektörü, endüstriyel & kamu kuruluşları ve savunma & havacılık sektörleri gibi çeşitli profesyonel pazarlara görsel ürün tasarlamakta ve geliştirmektedir. Barco, en yüksek kaliteye sahip kullanıcı dostu görüntü ürünleri sunarak müşterilerinin üretkenliğini ve iş verimliliğini optimize etmeye olanak tanır.

Adeo Group Adeo Group’un alt şirketi olarak doğan Adeo Screen, projeksiyon perdesi üretimini bir sanata dönüştürmüştür. Sahip olduğu perde yüzeyi zenginliği ve çok sayıda format opsiyonuyla Adeo Screen’in sunduğu seçenek sayısı son derece fazladır. Bir İtalyan markası olan Adeo Screen, farkını 0 müşteri memnuniyeti sağlayabilmesiyle göstermektedir. Adeo Screen, Kişisel Perde Sistemi ile geometrik kurallara ve kalite standartlarına bağlı kalarak talep edilen ölçülere göre üretilen kişiselleştirilmiş projeksiyon perdeleri sunabilmektedir. Adeo Screen, Ev Sinema Sistemi veya profesyonel uygulamalar ya da her türlü ihtiyacınız için her zaman mümkün olan en iyi çözümü sunar.

Exterity Exterity, ürünleri ve sistemleri dünya genelinde bilindik markalar tarafından kullanılan video üzerinden IP alanında pazar liderlerindendir. Exterity çözümleri, kuruluşların IP networkler üzerinden video ve dijital TV yayınını sınırsız sayıda kaynağa broadcast kalitesinde dağıtmasına olanak tanır. Exterity sistemleri; merkezi yönetim, konfigürasyon ve kontrol ile sistemde performans kaybı olmaksızın ölçeklenebilir kanal volümleri ve kullanıcı cihazlarını destekler.

Projecta Ürün imalatını, Avrupa’nın en büyük projeksiyon ekranı fabrikasında gerçekleştiren Projecta, Avrupa’nın lider yüksek kalite projeksiyon ekranları üreticisi olarak hizmet vermektedir.

İkan Ikan, sade tasarımlı, bütçe dostu ve ödüllü profesyonel video, film ve canlı yayın prodüksiyon ekipmanları sunmaktadır.

Cinemeccanica Kurulduğu 1920 yılından günümüze, dünyanın tartışmasız lider sinema ekipmanları üreticilerinden biri olarak yerini almış olan Cinemeccanica; başta günümüz teknolojisinin gelmiş olduğu son nokta olan dijital sinema alanında olmak üzere, bir sinema salonunun tüm ihtiyaçlarını en üst kalitede ve en etkili biçimde karşılamaktadır.

Belden Belden, data, video ve ses uygulamalarında end-to-end sinyal aktarımı çözümlerinde bir dünya markasıdır.

Kinoton Kinoton Dijital Çözümler! Sinema salonları, post-production firmaları ve çeşitli özel projeler için tam hizmet sunan uzman partneriniz.

Dolby Digital Dünya’da sinema,broadcast ve ev sistemlerinde surround ses deneyimini yeniden tanımlayan Dolby Digital, sektörde standartları belirleyen ve ileriye taşıyan marka olarak bilinmektedir.

Sharp

Talebiniz üzerine diğer markaların ürünlerini de tedarik edebiliriz.

TEKLİF İSTEYİN


Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin

_ _ _ _ _ _ _ _

Made by Busy İstanbul