SİSTEM TASARIMI VE DANIŞMANLIK

Teknoloji Estetik ile Buluşuyor. Bilgi, Aşkla Mekanlara Hayat Veriyor!
29. Yıllık tecrübesi ile Atempo Şirketler Grubu, sistem tasarımı ve danışmanlık hizmetleri ile sorularınız yanıtı, taleplerinizin çözüm ortağı oluyor.
 
Siz sadece ihtiyaçlarınızı fark edin hayallerinizi paylaşın ve gerisini bize bırakın!
Eğlenceden alışverişe, iş dünyasından özel taleplerinize tüm turizm AVM, ofis, konser, veya toplantı salonu gibi alanlarınızın gereksinimi olan AV-Multimedya, Sahne ve güvenlik sistemlerinizde geleceği yakalayın. Başarı ile tamamlanmış yüzlerce projenin birikimi, sektörün güncel bilgi ve teknolojisi ile siz de kalite, konfor ve estetiği Atempo imzalı sistem tasarımları ile mekanlarınıza taşıyın!

ÜRÜNLERİ TEDARİK, KURULUM VE ENTEGRASYON

Teknoloji hızla gelişiyor, yarışta fark yaratmak, hızlı ve emin adım atmaktan geçiyor. Fikir ve fiziki kapasitenin güncellenmesi burada önem kazanıyor; çünkü ürün tedariki, kurulum ve entegrasyon sektörün olmazsa olmazlarını oluşturuyor; çünkü sektörde rekabet artık hiç olmadığı kadar sert yaşanıyor!
 
Bu nedenle Atempo tercihini dünyanın önde gelen markaları ile işbirliğinden yana kullanıyor! Atempo, sektörde rüştünü ispatlamış 50’ nin üzerinde markanın  ana bayiliği ve distribütörlüğünü yapıyor;  50’yi aşkın marka seçeneği ile kaliteyi bütçe koşularına uygun sunma imkanı kazanıyor.
 
Kendimize Güveniyoruz; Çünkü Biz Ne Yaptığımızı Biliyoruz!
Sayısı 60’ı geçen ekibi ile dış desteğe ihtiyaç olmaksızın kurulum hizmeti verebilen Atempo, mevcut personel gücü ile hızlı çözümler üretebiliyor; zaman ve maliyet tasarrufu ile avantajı hizmete dönüştürüyor. Atempo süreklilik gösteren yurtdışı hizmet eğitimi ile kurulum tecrübesini güncellerken, teknolojinin yeni nesil uygulamaları için  bilgi ve donanımını her geçen gün artırıyor!
 
Teknoloji Çeşitleniyor, Akıl Karışıklığını Gidermek İçin Aynı Dili Konuşmak Gerekiyor!
Sahanın çeşitlenen teknolojik gelişmeleri farklı teknolojilerin birbirine entegrasyonunu zorunlu kılıyor. Gelişimin bir yan etkisi olarak görülen teknolojiler arası uyum sorunu Atempo yazılım ekibi ile bir problem olmaktan çıkıyor. Tempo bünyesinde yer alan yazılım ekibi entegrasyon alanında da faaliyet gösteriyor!BAKIM, ONARIM VE GARANTI

Gelecek Güven Gerektirir!
29 yıllık birikimi, Türk Standartlar Enstitüsü onayı ile Atempo, satış sonrası servis, bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garantiliyor.
 
Atempo, uzman teknik kadrosu ile Türkiye’de 3 bölgede, yurtdışında ise muhtelif ofislerde yerel tamir ve bakım servisleri ile satış sonrasında da güvenceyi garanti ediyor; saha deneyimi, uygulama hareket kabiliyeti, erişim ve müdahale hızı ile gelecekte de çözüm ortağınız olmayı sürdürüyor!

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME

Bilgi Güçtür!
Koşullar değişiyor, bilginin teknoloji işbirliği bugün düşünce biçimimizi yeniden şekillendiriyor. Teknoloji bugün hayallerimizin sınırlarını her zamankinden daha çok zorluyor. Bu sektörel şartların şimdi daha değişken olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla gelecekte söz sahibi olmak, ona talip olmaktan çok, ilham vermeyi gerektiriyor.
 
Bu nedenle Atempo, geçmişin birikimiyle yetinmiyor; geleneğin deneyimini yeni nesil teknolojik çıktılara dönüştürmeyi amaçlıyor. Bu amaçla Atempo, yatırımlarının önemli bir kısmını bilgi üretimine ayırıyor. Ar-Ge yatırımları ile bilgi kuryeliği yapan değil, Teknolojiyi üreten olmak yolunda önemli adımlar atıyor.
 
İnsan gücü ve zihinsel donanımı, fiziksel şartları ve operasyonel kabiliyeti ile  Atempo uluslararası bilgi teknolojileri  ile yarışan, talepleri küresel bir algı ile yorumlayan  özne olarak dünya pazarını hedefliyor. Önemli bir ilk adım olarak gördüğü AV ürünlerinin Türkiye, Orta Asya ve  Afrika ülkelerinde elde ettiği pazar başarısı hedefe giden yolda önemli kilometre taşlarını oluşturuyor.
 
Uluslararası standartlarda TÜBİTAK desteği ile üretimi gerçekleştirilen AV ürünleri Atempo imzası taşıyor!
 Made by Busy İstanbul