PROFESYONEL SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ

İŞİMİZ AYDINLATMA DEĞİL, SANATA YOL AÇMAK

İŞİMİZ AYDINLATMA DEĞİL, SANATA YOL AÇMAK

Günümüz dünyasında cümleler kısalıyor! Modern zamanlar artık estetikle kuşanmış pratik bir telaşla yaşanıyor. Dolayısı ile günümüz insanı artık  büyük orandan görüntü ile düşünüyor, eğleniyor, konuşuyor, hissediyor! Dolayısı ile 21. yy görüntü çağı estetik bir taleple  profesyonel sahne ve ışık teknolojilerinde de yeni arayışları zorunlu kılıyor!Özgürce Tasarlayın…

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN DOĞRU TASARIM

Atempo, konser robot ışıklarından sis makinesine, takip ışıklarından dedolara dek profesyonel sahne sistemlerinde ayrıcalıklı çözümler üretiyor.

Strobe ışık, lazer, gök tarayıcı, hareketli robot gibi efekt sistemleri ve  sanatsal aydınlatmalar ile  size hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ayrıcalıkla tanıyor.

 Fresnel luminaires, pc spot, takip spory, par cans, source four gibi spot aydınlatma cihazları ile hareket kabiliyetinizi arttırıyor.

 Control masası, led ve diğer aydınlatma teknolojileri ile özgürce tasarlayabileceğiniz sahneler için size ilham veriyor!

EN İYİ ÜRÜNLER,  EN UZMAN TEKNİK KADRO

EN İYİ ÜRÜNLER, EN UZMAN TEKNİK KADRO

Atempo, seçimi size bırakıyor, özel tasarım entegrasyonu ile tiyatro, konser, animasyon, sahne performansı  gibi birçok alanda hayal gücünüzü zorlayacak alt yapıyı sizlere sunuyor!
 

PROFESYONEL SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ Referanslarımız

TÜM REFERANSLAR

TEKLİF İSTEYİN


Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin

_ _ _ _ _ _ _ _

Made by Busy İstanbul