STADYUMLAR VE SPOR KOMPLEKSLERİNDE ATEMPO SİSTEMLERİ

Rekabetin rakipsiz sistemleri heyecana ortak oluyor; Atempo, stadyum ve spor komplekslerinde de  hırslı ve kararlı teknolojileri ile hedefe koşuyor!

7'den 70'e mütevazı salonlardan dev stadyumlara heyecanın ortağı milyonlarca spor severin kalbi bir tek şey için atar. Beklenti aynıdır amaç büyük bir galibiyetin tarafı olmaktır!

Onlar taraftar, daha azı olamaz!

Spor kompleksleri ve stadyumları için önerdiği sistemler ile Atempo, doğru tarafta yer alıyor. Yüksek kalitede led ekranları, akıllı video boardları , video kamera ve kayıt üniteleri ile heyecanın dozuna katkı sağlarken; aydınlatma, ışık efektleri, ve sis sistemleri ile gerçeğin imajını güçlendiriyor.
 
Unutulmaz anlar burada başlar!

Yüksek teknoloji olanakları ile Atempo sistemler, hızlı analiz ve istatistiksel bilgiler, anında tekrar, anons ve tanıtım gibi veri içeriğini istenen anda yüksek görüntü ve ses teknolojileri ile sunmayı amaçlar.

Anı yakala, tutku bu ekranda!

Kritik ya da heyecanlı, spor müsabakalarının en önemli anları veya tamamı, dinamik dijital singane ve ekran teknolojileri ile büyük bir keyfe dönüşüyor, görüntünün olanakları ile Atempo, tutkunuza ortak oluyor.

Güvenlik olmazsa olmaz!

Güvenli bir seyir ve müsabaka ortamı için Atempo, IPTV,CCTV, anons ve yangın alarm  sistemleri gibi  güvenliğiniz için gerekli her türlü  teknolojik imkanı kullanımınıza sunar.

STADYUMLAR VE SPOR KOMPLEKSLERİNDE ATEMPO SİSTEMLERİ Referanslarımız

DAHA FAZLA REFERANS GÖRÜNTÜLE

DİĞER REFERANSLARIMIZ

ERZURUM - Cemal Gürsel Stadyumu / 2010
ANKARA - Fenerbahçe İncek Spor Tesisi / 2010
Ankara - Ankara Asaş Stadyumu
Afyon - Afyon Karahisar Stadyumu
Turkmenistan - Ahal Hipodrom ve Eğlence Kompleksi
Astana - Astana Buz Pisti
Erzurum - Cemal Gürsel Stadyumu
Irak - Spor Kompeksi - Duhok

TEKLİF İSTEYİN


Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin

_ _ _ _ _ _ _ _

Made by Busy İstanbul